Christophorus Art Gallery - Eigirdo Scinsko paroda "FREE DREAMS"

"Kviečiu į savo naujausių paveikslų PARODOS 'Free Dreams' atidarymo vakarą, kuris įvyks Rugsėjo 22d. 19 val. Christophorus meno galerijoje, esančioje Gedimino pr. 64A Vilnius. 

Paroda bus atvira iki Spalio 17 dienos.
Kviečiu atvykti, pamatyti iš arti paveikslus, susipažinti.

Iki malonaus! Eigirdas"

Menininkas Eigirdas Scinskas kviečia pasimėgauti abstrakčiais paveikslais atidarymas naują parodą 
 
 Menininkas ir tapytojas Eigirdas Scinskas kviečia į naujiausią, jau kasmetine tradicija tapusią savo personalinę tapybos parodą, pristatydamas savo kūrybos abstrakčius paveikslus, ir sukviesdamas visus Vilniaus miesto meno mylėtojus į Christophorus meno galeriją, kur bus galima pamatyti paveikslus iš arti, ir pasimėgauti meno įvykiu pasiilgusiems. 
 
Pirmąją meno parodą surengęs prieš šešis metus, meninkas Eigirdas Scinskas sako, kad jam kūryba yra tarsi duoklė pasauliui. Gera matyti, kad žmonės vis dažniau prisijaukina meną savo namų erdvėse. Tai menininkui tampa svariu įvertinimu, tolimesnei kūrybai. Kaip menininkas sako, - abstrakčius potėpius gali būti sunku suprasti iš pirmo žvilgsnio, nes kiekvieno žmogus kitoks suvokimas, ir kartais tik pavadinimas gali sufleruoti paveikslo temą, tačiau mintys ir vaizduotė padeda įžvelgti dar ir dar kažką, kas ankščiau gal ir nebuvo pastebėta.  Paveikslų daugiasluoksniškumas taip pat sukuria atskirą istoriją savyje.
 
“Manęs dažnai klausia, kokia vieno ar kito paveikslo istorija. Mano atsakymas paprastas, vienos istorijos nėra. Yra emocija, o emociją kiekvienas suvokia taip, kaip šiuo metu žmogus pats jaučiasi. Taip vienas paveikslas įgauna daug skirtingų matymo kampų. Tuomet ir prasideda paveikslo gyvenimas, pulsuojant ir atsiskleidžiant po tiek, kiek tam momentui reikia.”
 — Eigirdas Scinskas


Christophorus Meno erdvė 

Esame įsikūrę Gedimino prospekte, pagrindinėje Vilniaus senamiesčio gatvėje, pačioje Vilniaus širdyje. Pas mus organizuojamos parodos. Eksponuojami ir parduodami Lietuvos ir pasaulio profesionalių autorių darbai. Esame atviri ir jauniems talentingiems menininkams. 

Laukiame jūsų parodoje. 
I-V nuo 10 iki 19 val 
VI - VII nuo 12 iki 19 val.